I Mistrzostwa Polski Amatorów w Przeciąganiu Liny Na Plaży

I Mistrzostwa Polski Amatorów w Przeciąganiu Liny Na Plaży

2 kwietnia 2016 we Władysławowie odbyło się spotkanie Zarządu PZPL z organizatorami 1. Plażowych Mistrzostw Polski Amatorów w Przeciąganiu Liny. Dokonaliśmy rozeznania w terenie i ustaliliśmy termin wydarzenia na 3 września 2016 r., o czym piszemy już niżej!

Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie oraz Polski Związek Przeciągania Liny zapraszają na pierwszą edycję Mistrzostw Polski Amatorów w Przeciąganiu Liny na Plaży. Zawody rozegrane zostaną od godz. 11:00 w sobotę, 3 września przy wejściu na plażę nr 1 we Władysławowie.

Zapraszamy chętne drużyny do zapisywania się telefonicznie pod nr 58 674-54-41. W zgłoszeniu należy podać konkurencję, w której zamierza się wystartować (męska lub mix), nazwę, miejscowość i skład imienny drużyny.

Aby poznać zasady uczestnictwa i rozgrywek należy zapoznać się z zamieszczonym poniżej regulaminem. Udział w mistrzostwach jest bezpłatny, a na uczestników czekać będzie darmowy poczęstunek. Wszyscy chętni będą mogli także wziąć udział w turnieju siłowania na rękę. Zapraszamy na władysławowską plażę w sobotę, 3 września!

Miejsca warte odwiedzenia:

OdnośniRodzaj dokumentu
[PDF]Regulamin uczestnictwa

Kilka zdjęć z naszej wyprawy i zawodów: